CZ
EN

O Business Centru Mikrotechna

Business Centrum Mikrotechna a.s. je česká akciová společnost, která v roce 2011 navázala na realitní činnost společnosti MIKROTECHNA s.r.o., která se jí zabývá od roku 1997.

Máme za sebou již několik úspěšných projektů. Veškeré akce financujeme z vlastních zdrojů, nemáme žádné bankovní úvěry ani pohledávky po splatnosti. Naší hlavní devizou je pečlivá příprava každé akce, individuální přístup, řízení projektu od začátku do konce vlastními silami a dokonalé zpracování. Proto se nepouštíme do realizace mnoha akcí najednou.

V projektech klademe důraz na použití velmi kvalitních materiálů. Nadstandardní materiály používáme i na podlahové krytiny a obklady, instalujeme také nadstandardní kvalitní sanitu, dveře a ostatní prvky interiéru.

Jako příklad úspěšné realizace můžeme uvést 1. fázi výstavby v Praze – Lipencích: dokončení areálu 20 rodinných domů kolaudovaného ve 4. čtvrtletí roku 2008. Tuto akci jsme řídili od začátku (zpracování studie a projektu pro územní rozhodnutí) až do samého konce výstavby jako stavebník i prodejce jednotlivých domů.

Na začátku roku 2011 jsme dokončili polyfunkční dům v Průhonicích. V jeho přízemí funguje pobočka ČSOB, o luxusní byty v domě byl velký zájem.

Na podzim roku 2013 byla dokončena 2. etapa výstavby v Lipencích v Jílovišťské ulici, a to 4 řadové domy.

Na jaře roku 2015 byla dokončena 3. etapa výstavby Lipencích, rovněž v ulici Jílovišťské. Jde o 2 luxusní vila domy. Všechny tyto domy jsou již dnes prodány.

Další akcí společnosti je v současné době výstavba bytového komplexu v Kateřinkách, v ulici Na Křtině v Praze 4. Na jaře roku 2016 zde byla dokončena 1. fáze výstavby zahrnující objekt C s 12 bytovými jednotkami. Také v tomto objektu jsou již všechny byty prodané.

Druhá fáze výstavby tohoto komplexu již byla zahájena. Jedná se o bytový dům s 32 bytovými jednotkami na 4 podlažích. Dům má 2 samostatné vstupy a v nadzemní části je rozdělen na 2 samostatné objekty, které jsou v suterénu propojeny společnými prostorami garáží, sklepů a technických místností. Předpokládaný termín dokončení je 2Q/2019, jako smluvní termín dokončení uvádíme 31.12.2019.

Společnost MIKROTECHNA s.r.o. se po založení Business Centra Mikrotechna a.s. zabývá správou a pronájmem nemovitostí.

Business Centrum Mikrotechna a.s., Barrandova 409, 143 00 Praha 4 - Modřany, tel +420 225 273 210, fax +420 225 273 211
Copyright © 2006 - 2018 Business Centrum Mikrotechna. Všechna práva vyhrazena. // Webdesign
Úvod / Projekty / O nás / Kontakt